همه چیز در مورد طرز استفاده اسپری تاخیری, قرص تاخیری, کرم تاخیری و ژل تاخیری

طرز استفاده داروهای تاخیری بسته به نوع آنکه اسپری باشد یا کرم و ژل باشد یا قرص تاخیری مشخصا متفاوت است. در این مطلب در مورد هر یک مجزا توضیحات طرز مصرف را توضیح خواهیم داد.

طرز استفاده و مصرف اسپری تاخیری

برای استفاده اسپری تاخیری کافیست ابتدا محل مورد نظر که همان آلت تناسلی مرد است را با آب ولرم شتسشو داده و خشک نمایید البته اگر این شستشو با مواد شوینده مانند شامپو باشد ایرادی نداره حتی بهتر است زیرا این شستشو به جهت باز شدن منافظ پوشت شما میباشد تا ترکیبات اسپری تاخیری بهتر جذب شود و در نتیجه تاثیرگذاری اسپری سریع تر و با کیفیت تر انجام شود. سپس اسپری را تکان داده و یک پیس از آنرا به زیر آلت بزنید و منتظر بمانید تا حس سنگینی روی آلت ایجاد شود، آنگا وقت استفاده از تاثیر تاخیری اسپری میباشد.

نکته: توجه داشته باشید زمان و مقدار اثربخشی اسپری تاخیری بسته به واکنش بدن افراد مختلف متفاوت است و بین 5 تا 30 دقیقه متغیر میباشد.

برای استفاده اسپری تاخیری به تاریخ تولید و انقضای آن دقت داشته باشید.

اسپری تاخیری را دور از آفتاب و در جای خشک و خنک نگه داری کنید.

طرز استفاده و مصرف قرص تاخیری

طرز استفاده و مصرف قرصهای تاخیری در هر نوعی که باشند تقریبا یکسان است در اینجا توضیحات کامل در اینباره ارائه میشود:

برای مصرف قرص تاخیری ابتدا حواستان باشد که آیا فشار خون دارید یا خیر؟ناراحتی قلبی دارید یا خیر؟بیماری دیابت دارید یا خیر؟خانم نباشید. پس از در نظر گرفتن این موارد و اگر هر یک از شرایط گفته شده را دارید پس از استفاده قرص تاخیری جز برخی موارد نادر که بر روی جعبه مصرف قرص برای گروهی که غید شد بلامانع درج شده است خودداری فرمایید.

برای افرادی که مشکلات قلبی و فشار خون ندارند برای بار اول هر مدل قرص تاخیری که تهیه نموده اند ابتدا باید نیمی از یک عدد قرص را با 2 لیوان آب مصرف نمایید. اگر مشکلی نداشتید و اثر سویی مانند سردرد، گیجی، سرخ شدگی و تپش قلب احساس نکردید پس با مصرف قرص با این دوز مشکلی ندارید.

قرص تاخیری در مدلهای مختلف و بسته به نوع و برند قرص تاخیری باید 5 دقیقه تا 2 ساعت قبل از رابطه با 2 لیوان آب ولرم میل شود. تاثیرگذاری قرص تاخیری بسته به واکنش هر فرد متفاوت است. تاثیرات قرص تاخیری بعضا تا 72 ساعت بعد از رابطه هم کمی باقی میماند البته این شرایط برای برخی قرصهای قوی در بازار رخ میدهد.

نکته: قبل از مصرف قرص تاخیری به تاریخ تولید و انقضای قرص تاخیری دقت داشته باشید و در صورتی که زمان آن گذشته به هیچ وجه مصرف ننمایید.

طرز استفاده و مصرف کرم تاخیری

قبل از هر چیر مانند داروهای تاخیری موضعی دیگر مانند اسپری و ژل تاخیری محل مورد نظر همان آلت تناسلی خود را با آب و صابون شستشو داده و خشک نمایید سپس به اندازه بند انگشت کرم را به زیر و روی آلت بمالید و 2 دقیقه ماساژ دهید تا مطمئن شوید ترکیبات کاملا جذب شده است البته حتما قبل از مصرف کرم تاخیری ابتدا تویوپ را چند مرتبه تکان دهید تا محلول ته نشین شده در تویوپ مجدد مخلوظ و تنها بخشی از آن را استفاده ننمایید. پس از 5 الی 30 دقیقه وقت رابطه میباشد و کرم تاثیر خود را گذاشته است، کرم تاخیری هم مانند داروهای تاخیری دیگر زمان اثرگذاریش بسته به واکنش بدن اشخاص مختلف متفاوت است و بین زمان گفته شده نوسان دارد.

نکته: قبل از استفاده از کرم تاخیری به تاریخ تولید و انقضای کرم دقت نمایید.

نکته: کرم تاخیری را دور از آفتاب و در جای خشک و خنک نگه دارید.

طرز استفاده و مصرف ژل تاخیری

طرز استفاده و مصرف ژل تاخیری شباهت زیادی به کرم تاخیری دارد و باید تمامی موارد گفته شده برای کرم تاخیری برای ژل نیز رعایت نمایید.

ابتدا محل مورد نظر شستشو داده شود سپس خشک نمایید و یک بند انگشت ژل تاخیری را به زیر و روی آلت مالیده و آنقدر ماساژ دهید تا مطمئن شوید ژل کاملا جذب شده است. بین 5 الی 30 دقیقه وقت رابطه شماست و ژل تاخیری تاثیر خودش را گذاشته است.

نکته: به تاریخ تولید و انقضای ژل تاخیری قبل از مصرف دقت نمایید و ژل را دور از آفتاب و در جای خشک و خنک نگه داری نمایید.